ساعت Forerunner 110

ساعت گارمین Forerunner 110

ساعت گارمین Forerunner 110

ساعت جي پي اس دار با امکان استفاده آسان براي تمرينات ورزشي دقيق تر
ثبت و نمايش مسافت و زمان و سرعت دويدن
شروع دویدن فقط با فشار دادن دو دکمه
سازگار با ضربان سنج قلب
برنامه ريزي، بازبيني و به اشتراک گذاشتن دوها در ™Garmin Connect

ساعت Forerunner 110 ساده ترين راه براي ثبت تمرينات شماست. ساعت داراي جي پي اس است بنابراين بدون نياز به زنگ يا سوت اضافه – مي توانيد بدانيد که چقدر و با چه سرعتي دويده ايد. تقريبا به تنظيم کردن چيزي نياز نيست، بنابراين شما فقط دکمه شروع را فشار مي دهيد و راه رفتن يا دويدن را شروع مي کنيد. 

هوشمندانه تر تمرين کنيد، نه سخت تر
چه شما براي کامل کردن 5 کيلومتر اول خودتان تمرين کنيد يا ساير مسافت هاي مسابقه اي و چه بخواهيد سلامت و سرعت بهتري بدست آوريد، کليد آن داشتن اطلاعات دقيق تمرين ها است.

ساعت Forerunner 110 با استفاده از جي پي اس با دقت مسافت، زمان و سرعت را ثبت مي کند. اطلاعات هر دويدن شما در ساعت ذخيره مي شود، بنابراين شما مي توانيد به عقب برگرديد و مرور کنيد که هفته گذشته يا ماه گذشته چگونه بوده ايد و يا براي تجزيه و تحليل آن با جزئيات بيشتر، اطلاعات را روي وب سايت ™Garmin Connect آپلود کنيد.

استفاده آسان
ديگر هيچ چيز مانعي در راه براي دويدن شما نيست. هنوز ساعت Forerunner 110 آسانترين وسيله تمرين ورزشي موجود است. آن را از جعبه بيرون بياوريد و شارژ کنيد و در فضاي باز قرار دهيد تا ماهواره هاي جي پي اس را پيدا کند و به چند سئوال درباره تنظيم ها پاسخ دهيد. سپس فقط لازم است دکمه شروع را فشار دهيد و حرکت کنيد. بعد از به پايان رسيدن دويدن دکمه توقف را فشار دهيد. کار کردن با آن بسيار آسان است.

از قلب تان پيروي کنيد
بعضي از مدل هاي ساعت Forerunner 110 (مشکي/قرمز مردانه و خاکستري/صورتي زنانه)با ضربان سنج قلب براي مشاهده تعداد ضربان قلب شما در هر دقيقه ارائه مي شوند. همچنين اين ساعت ميزان کالري مصرفي را براساس تعداد ضربان قلب محاسبه مي کند، بنابراين شما مي توانيد مقدار کالري مصرف شده خود را با دقت بسيار زياد مشاهده کنيد. اگر شما ساعت Forerunner 110 را بدون ضربان سنج قلب خريداري کرديد، مي توانيد آن را بطور جداگانه خريداري کنيد و يا در صورت داشتن ضربان سنج قلب ™+ANT دار از آن استفاده کنيد.

ذخيره، تجزيه و تحليل و به اشتراک گذاشتن
تازه کارها و دونده هاي حرفه اي مي دانند که بازبيني اطلاعات دوها مي تواند باعث ايجاد انگيزه شده و بازخورد معنا داري را براي پيشرفت ايجاد کند. پيگيري اطلاعات با Garmin Connect بسيار آسان است، وب سايت ما اطلاعات را بصورت رايگان تجزيه و تحليل مي کند و به اشتراک مي گذارد. فقط لازم است آنها را توسط کامپيوتر ويندوز يا مکينتاش خود در Garmin Connect آپلود کنيد، سپس مسيري را که رفته ايد، روي نقشه مشاهده کنيد، خلاصه اي از تمرينات ورزشي خود را مشاهده کرده و هدف هاي ورزشي خود و موارد ديگر را ايجاد کنيد.

سريع و دقيق
ويژگي پيش بيني کننده محل ماهواره ™HotFix در ساعت Forerunner 110 باعث مي شود تا اين ساعت به سرعت روي ماهواره ها قفل شود، بنابراين شما مي توانيد به بيرون از خانه برويد و بدون معطلي دويدن خود را شروع کنيد. اين ساعت گيرنده جي پي اس فوق العاده حساسي دارد که باعث مي شود حتي در نزديکي ساختمان هاي بلند و زير درختان روي ماهواره ها قفل شده باقي بماند. 

نکته 1: تکنولوژي بي سيم روي اين ساعت فقط با ضربان سنج قلب +ANT کار مي کند، و با وسايل جانبي ديگر کار نمي کند

 

فهرست
X