ساعت گارمین

ساعت گارمین Fenix3

ساعت گارمین Fenix3

 شرکت مسئولیت محدود گارمین، مادر تعدادی از شرکت های دیگر است و در سال 1989 توسط Gray Burrell و Min Kao با ارائه محصولات ناوبری هوایی، ناوبری زمینی و دریایی براساس تکنولوژی جی پی اس (GPS) تاسیس شد.
این شرکت طیف محصولات گسترده ای را در زمینه جی پی اس های دستی، خودرویی، ساعت ورزشی، ماهی یاب (فیش فایندر)، نرم افزارهای راهیابی روی لپ تاپ و گوشی های موبایل، تجهیزات دریایی، جی پی اس های ورزشی و … را ارائه می نماید.

ساعت گارمین Fenix3 Sapphire

ساعت گارمین Fenix3 Sapphire

گارمین علاوه بر تولید جی پی اس و نقشه آن، ساعت های ورزشی را نیز تولید می کند که تعدادی از آنها دارای جی پی اس هستند و در بعضی از مدل های خاص امکان داشتن نقشه پایه بدون نام را دارند. تعدادی از ساعت ها برای رشته ورزشی خاصی طراحی شده اند و تعدادی از آنها برای کوهنوردی، شنا، دویدن، دوچرخه سواری و ورزش های سه گانه و یا چندگانه طراحی شده اند، تعدادی از ساعت های ورزشی گارمین عبارتند از:

ساعت ورزشی گارمین Forerunner 620

ساعت ورزشی گارمین Forerunner 620

– Garmin Swim
– Fenix
–  Fenix 2
– Fenix 3
– Foreruuner 10
– Foreruuner 15
– Foreruuner 70
– Foreruuner 110
– Foreruuner 210
– Foreruuner 220
– Foreruuner 610
– Foreruuner 620
– Foreruuner 310XT
– Foreruuner 910XT
– Foreruuner 920XT
– Vivofit
– Vivofit 2
– Vivosmart
– Vivoactive
– Tactix
– Quatix
– D2
– Epix

Fenix 6x sapphire
– Garmin Swim 2
– D2 Delta
instinect
– Venu
Marq

مشخصات هر کدام از این ساعت ها را در صفحه ویژه آنها مشاهده نمائید.

در سال های اخیر اکثر مدل های ساعت گارمین هوشمند شده و شرکت گارمین در مقام اول تولید کننده ساعت هوشمند ورزشی قرار گرفته است. همچنین تعدادی از مدل ها مانند ویومو اچ آر، بصورت هیبریدی (عقربه ای، دیجیتال هوشمند)  تولید می شوند

فهرست
X